مشاوره

مشاوره دیسماوب

هر روزه خبر های تکنولوژی جدیدی را در دنیای وب می خوانیم. زندگی مردم هر روز بیشتر به سمت اینترنت سوق داده می شود. پرداخت قبوض ، خرید شارژ و.. به غیر از آن خدمات تحت وب جدیدی ظهور می کنند تا زندگی را برای مردم راحت تر کنند. فروشگاه های اینترنتی ، تاکسی اینترنتی ، خدمات بانکی اینترنتی و…
خبر خوب آن است که با گسترش این نوع سبک جدید از زندگی فرصت های شغلی زیادی در حوزه وب می توان پیدا کرد . از جمله ی برنامه نویسی !
سایت های فروشگاهی نیاز به ادمین سایت دارند تا محتوای سایت را مدیریت کند. همچنین به یک متخصص سئو نیز نیاز دارند.
با افزایش استفاده از اینترنت با داشتن دانش لازم در یک حوزه ی خاص مثل سئو ، برنامه نویسی و.. می توان هم کسب و کار خود را ایجاد کرد و هم به کسب و کار های دیگر خدماتی را ارائه داد.
در دیسماوب مقاله های آموزشی مرتبط با دنیای وب را می توانید بخوانید . بر دانش خود اضافه کنید و از تکنولوژی های جدید دنیای وب آگاه شوید.
دیسماوب خدماتی را نیز به کسانی که می خواهند برنامه نویسی تحت وب را آغاز کند نیز ارائه می دهد.
برای خیلی ها سوال پیش می آید که

برای شروع برنامه نویسی تحت وب از کجا و چگونه باید شروع کرد ؟‌
چه پیش نیاز هایی لازم است ؟‌
در کدام شاخه باید فعالیت کنم ؟‌
برای اینکه خودم یک سایت ایجاد کنم چکار باید بکنم ؟
روزانه چقدر باید مطالعه کنم ؟
چه نرم افزار هایی باید استفاده کنم ؟
چه سیستمی مناسب برنامه نویسی است ؟‌
ترتیب مطالعه ی زبان ها کدام است ؟
این ها سوالاتی است که برای هرکسی می تواند پیش بیاید و اگر به درستی پاسخ داده نشوند ممکن است که مسیر را اشتباه بروید . زمان زیادی را از دست داده و در نهایت شکست بخورید !
دیسماوب آماده ارائه خدمات مشاوره برای کسانی است که قصد شروع برنامه نویسی تحت وب را دارند .

مشاوره چگونه است ؟‌

مشاوره یک جلسه ی تلفنی ۳۰ دقیقه ای است که در آن نقشه ی راه برنامه نویس شدن را می گوییم . به شما می گوییم که در برنامه نویسی تحت از کجا و با یادگرفتن چه  چیزی باید شروع کنید ؟ منافع مفید کدامند ؟ و…

نکته :‌ خودتان نیز می توانید با جستجو و مطالعه نیز برنامه نویس شوید . اما در دیسماوب این امکان فراهم شده تا با صرف وقت کمتری بیشترین نتیجه را بگیرید . و دیگر نیازی به سردرگمی میان انتخاب چندین زبان نیست ! بنابراین اگر حوصله ی جستحوی زیاد را ندارید یا راهنمای مناسبی را ندارید می توانید از خدمات مشاوره دیسماوب استفاده کنید.

با یکی از دو روش زیر می توانید با دیسماوب ارتباط برقرار کنید :‌

پیج اینستاگرام :

مشاهده ی پیج 

تلگرام :‌

ارتباط از طریق تلگرام